fbpx

Online marketing

Znásobte své tržby ješte dnes

Zvýšíme Vám počet zákazníků návštěvnosti objednávek zobrazení

Máte krásný funkční web, ale návštěvnost je velmi malá, protože o něm nikdo z online světa neví? To se Vám změní, pokud si necháte od nás poradit a pomoct. Nastavíme Vám kampaně zaměřené na brand i prodej a vyladíme jejich výkon i dosah. Jste korporace, e-shop nebo malá pekárna? U nás máte dveře otevřené.

S čím Vám pomůžeme?

Fb/IG reklamy

Nastavíme Vám kampaně zaměřené na brand i prodej a vyladíme jejich výkon i dosah. Jste korporace, e-shop nebo malá pekárna? U nás máte dveře otevřené.

PPC/Sklik

Efektivní PPC kampaně jsou nejrychlejším online nástrojem pro získání obchodů nejen pro internetové obchody, ale pro všechny typy firem.

Email/Messenger

Napsat dobrý email znamená poznat dobře Váš obor. Využijte maximální potenciál e-mailu. Dlouhodobě, udržitelně a chytře.

Získáme Vám až 2600 sledujících za měsíc!

Začneme s propagací vašeho účtu pomocí vytváření interakcí. Jedno konto umí vytvořit až 50 000 interakcí měsíčně a oslovit cca 35 000 unikátních účtů.

Pomůžeme Vám na Facebooku Instagramu Youtubu

Využijte nejsilnější online kanály na internetu ke svému úspěchu. Pracujeme s reklamou a tvoříme kreativní obsah na sociální sítě jako jsou Facebook, Instagram a další. Vytváříme smysluplné komunikační strategie a obsahové plány včetně denního plnění vlastním kvalitním textovým a obrazovým obsahem.

Kdo nám důvěřuje

KLIENTI „OD PARFÉMŮ AŽ PO EUROVII“

Obraťte se na nás a...

Posuňte své podnikání s i Vy

Nezávazná poptávka